Mnela'nın Denizi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mnela'nın Denizi

Yaradanına sevdalı yürekler...

Dareyn Dergisi 31. Sayı Yayında!

Allah'ın kahretmediğini görüp şaşırma!
Mühlet verdiğini düşün ve ürper!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gelin Dertleşelim

+4
vusl@t
cennetkokusu
biat
Elam
8 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26:( Geri: Gelin Dertleşelim Perş. Ara. 18, 2008 8:59 pm

Elam

Elam
Yönetici

Yönetici

Söyle ablacım dilediğini söyle..Very Happy

http://mnelam.blogcu.com

27:( Geri: Gelin Dertleşelim Perş. Ara. 31, 2009 6:27 pm

kaybolan_hayat

kaybolan_hayat
Bronz Üye

Bronz Üye

Özledim..

Forumun o eski günlerini çok özledim.Muhabbeti ne çok özledim.. Okuyunca o eski yorumlarınızı mesajlarınızı,siteyi daha önce keşfedemediğime üzülüyordum..
Eski günleriniz ne kadar güzeldi.Gecenlerde forum oyunlarında bir konu ile karşılmaşmıştım"Mnela'nın denizi üye atışmaları" adlı bir oyun okudukca yüzümde tebessümler belirleniyor okudukça Sanki geçmiş günler yine gelicek diyorum..Vazgeçmeden bekliyorum.
Mnelam'ın denizi ilk üye olduğum sitelerden bir tanesidir İlkler hiç bir zaman uutulmaz diyorlar.Nasıl ki ilk aşk ilk dostluk unutulmadığı gibi. Bugün forumun içini gezdim,Taa eskilere gittim bugün.Bir kaç üyenin sık sık paylaşımlarda ve yorumlarda bulunduğunu gördüm.Yüreklerdeki tellere dokunduğunu gördüm.Şimdi ise yokluklarıyla yüreklerde hasret dokuyorlar.
Bugün"Gelin dertleşelim" başlığını ile karşılaştım.Aslında daha önce de gördüğüm bir başlıktı ama bir şeyler yazmak bugüne nasipmiş.İçimdeki cümleleri toparlayıp dökmek istedim buraya.Forumun eski günleri ne kadar güzelmiş diye geçiriyorum içimden yine. Sonra Toprağın bir yorumu düşüyor aklıma,günde sadece 10,15 dakikanızı ayırın yeterli demişti bir defasında .. Sahi günde sadece 10 dakikamızı ayırsaydık,her şey eskisi gibi olmazmıydı.Sizde özlemiyor musunuz eski günleri...
Geçenlerde bir yerlerde okumuştum,Geçmiş günlerin güzelliği,gelecek günlerde aradığımızı bulamayışımızdandır.Çok doğru bir söz dedim kendi kendime belkide artık muhabbeti bulamayışımızdandır geçmiş günlerin güzelliği.
Artık burası eskisi gibi olucak mı acep,benim ümidim hala sönmedi diyebilirim.Sitenin sessizliği ile yeni gelen üyelerde oturmadan gidiyorlar.
Sitenin eskisi gibi olması ümidiyle...

28:( Geri: Gelin Dertleşelim Perş. Ara. 31, 2009 8:35 pm

Toprak

Toprak
Bronz Üye

Bronz Üye

kayboln hyt sen yni bi siteye girsen ve en son paylşıln konunun 4-5 gn öncesine it olduğunu görsen...o sitede durmak ister miydin?bana çekici gelmezdi...onun için yeni üyeler anında çıkıyorlar girdikleri gibi...ama söz vermiştik ayağa kaldırıcaz diye olucak inşallah kardeşim bende snn kadar inanıyorum buna...

http://www.derecik.org

29:( Geri: Gelin Dertleşelim Cuma Ocak 01, 2010 1:10 pm

kaybolan_hayat

kaybolan_hayat
Bronz Üye

Bronz Üye

Evet söz vermiştik.Gerçektende öyle yeni üyeler kimsenin gelmediğini ve sessizliği gördüler mi gidiyorlar. Ama hala ümit ediyorum,Seninde dediğin gibi olucak inşAllah Toprak olucak...

30:( Geri: Gelin Dertleşelim Çarş. Ocak 06, 2010 4:47 pm

Elam

Elam
Yönetici

Yönetici

Arkadaşlar ben okulum sebebiyle giremiyorum. Girincede bakıyor çıkıyorum . Ekleme yapabilirsem yapıyorum.
Eski günleri bende isterdim. Ama bir şeylere başlamak için sağlam sözler lazım. İşte olmayınca böyle oluyor.
O yüzden kendi yağımızda kavruluyoruz...
=(

31:( Geri: Gelin Dertleşelim Çarş. Ocak 06, 2010 8:12 pm

Toprak

Toprak
Bronz Üye

Bronz Üye

Gelin Dertleşelim - Sayfa 2 73891 kendi yağımızda üç yağ damlacığı bol bi menemen yapmaya çalışıyoruz.yetecek miyiz?rahat olun O'na sadık olun biz kendimize yetersek koca sofrayı doyururuz

http://www.derecik.org

32:( Geri: Gelin Dertleşelim Çarş. Ocak 06, 2010 9:07 pm

kaybolan_hayat

kaybolan_hayat
Bronz Üye

Bronz Üye

Ben inanıyorum bi gün o sofranın büyüyeceğine geç de olsa olacak inşallah Gelin Dertleşelim - Sayfa 2 332859

33:( Geri: Gelin Dertleşelim Perş. Ocak 07, 2010 2:30 pm

Elam

Elam
Yönetici

Yönetici

=)

Hayat umutlarla güzel be canlar.

34:( Geri: Gelin Dertleşelim Perş. Ocak 07, 2010 9:50 pm

cyber-rose

cyber-rose
Yardımcılar

Yardımcılar

Arkadaşlar siniyi küçük tabakları eksik koymuşuz bu sofraya böyle gelen olmaz ah tüh demekle hiç olmaz.. soframız görsel zengin olmalı (bu imkanlardan dolayı olmuyor) o zaman yemeklerimiz çok lezzetli olmalı içeriğimiz zengin olsun, ayrıca kimseyi sofraya buyur etmiyoruz bizim insanımız gururludur davetsiz gitmez bir yere, dikkat ediyorum güzel bir dostluk oluşmuş forumda ama kota dolmuş kapılar kapanmış gibi yeni gelen arkadaşların mesajlarına cevap az yada hiç olmadı çok geç yazılıyor imkanı olan arkadaşlar daha sık girip verdikleri cevaplarla yeni arkadaşları teşvik ederse daha iyi olur kanaatindeyim.. ve bence karamsar havayı bırakalım kimse olmasa bile biz bize yetmeliyiz, yetinmeyi bilmeliyiz.. selametle...

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2