Mnela'nın Denizi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mnela'nın Denizi

Yaradanına sevdalı yürekler...

Dareyn Dergisi 31. Sayı Yayında!

Allah'ın kahretmediğini görüp şaşırma!
Mühlet verdiğini düşün ve ürper!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

elomun doğum günnüüü aa canlar:)

+2
biat
cennetkokusu
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1elomun doğum günnüüü aa canlar:) Empty elomun doğum günnüüü aa canlar:) C.tesi Nis. 04, 2009 1:58 pm

cennetkokusu

cennetkokusu
Altın Üye

Altın Üye

bügün eloomun doğum günüü...gutlu mutlu olsun..tüm güzellikler onun olsun...
sevdugune kavuşsunnn ..düünü güzün olsuuunnnn..Razz(hehe şaka mı ki acaba:P)
çok seviyom cnmsın gardeşimm benümm..Very Happy elomun doğum günnüüü aa canlar:) 238904 Suspect elomun doğum günnüüü aa canlar:) 310833 elomun doğum günnüüü aa canlar:) 587994

http://www.cennetkokusu.blogcu.com

2elomun doğum günnüüü aa canlar:) Empty Geri: elomun doğum günnüüü aa canlar:) C.tesi Nis. 04, 2009 3:04 pm

biat

biat
Bronz Üye

Bronz Üye

elomun doğum günnüüü aa canlar:) 37778574

Elam dogum gunun hayirli olsun hayirlar getirsin tum sevdiklerinle birlikte hayirli,
huzurlu, saglikli, mutlu, guzel bir omur dilerim Rabbimden hersey gonlunce olsun

3elomun doğum günnüüü aa canlar:) Empty Geri: elomun doğum günnüüü aa canlar:) C.tesi Nis. 04, 2009 10:29 pm

vusl@t

vusl@t
Altın Üye

Altın Üye

oy oy benim kuzumun doğum günümüymüş bitanem benim nice mutlu yaşlara hayırlısıyla cnmmm....bitanem benim...elomun doğum günnüüü aa canlar:) X1pn1mp8dkygteoo8nl7cxhcu3 elomun doğum günnüüü aa canlar:) X1pn1mp8dkygteoo8nl7cxhge5 elomun doğum günnüüü aa canlar:) X1pn1mp8dkygteoo8nl7cxhcu3elomun doğum günnüüü aa canlar:) 5742c64de29c0fa8960ed1a63542e99felomun doğum günnüüü aa canlar:) 5742c64de29c0fa8960ed1a63542e99felomun doğum günnüüü aa canlar:) 5742c64de29c0fa8960ed1a63542e99f

Elam

Elam
Yönetici

Yönetici

<P><STRONG>Cennet kokum biat ablam, vuslatım sağolun canlarım benim.</STRONG></P>
<P><STRONG>Rabbim hep beraber daha nice yıllara ulaşmayı nasip etsin bizlere inşallah.</STRONG></P>

http://mnelam.blogcu.com

katrem

katrem
Üye
Üye

Allah saglikli uzun ömürler versin insAllah....

Gök_Ekini

Üye
Üye

Yeni geldiğim içinde yeni kutluyorum RABBİM hayırlı bir ömür nasip etsin inşALLAH...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» geldim A canlar..