Mnela'nın Denizi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mnela'nın Denizi

Yaradanına sevdalı yürekler...

Dareyn Dergisi 31. Sayı Yayında!

Allah'ın kahretmediğini görüp şaşırma!
Mühlet verdiğini düşün ve ürper!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TÜRKİYE'NİN BAŞI SAĞOLSUN.

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1:( TÜRKİYE'NİN BAŞI SAĞOLSUN. C.tesi Mart 28, 2009 1:16 am

SideLya

SideLya
Bronz Üye

Bronz Üye

BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopter bulundu. Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği öğrenildi.

Düşen helikopterin enkazını bulan koruculardan biri BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da hayatını kaybettiğini bildirdi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu dahil 6 kişiyi taşıyan ve önceki gün Kahramanmaraş'ta düşen helikopterin enkazı, saat 15.00 sıralarında Keş Dağı eteklerinde bulundu. Sivil savunma ekiplerinin Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 kişinin cesetlerine saat 18.20'de ulaştığını duyuruldu.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan helikopterin enkazının bulunması üzerine Göksun Devlet Hastanesi'nde hazırlık yapılıyor. Hayatını kaybedenlerin cenazelerinin hastaneye getirilme ihtimali üzerine Göksun Devlet Hastanesi Acil Servis girişinde 4 sedye hazırlandı.

Bu arada, polis hastane çevresinde güvenlik önlemi aldı. Acil Servisin caddeye bakan kapısının her iki tarafı barikatla kapatıldı. İçeriye girişlere kontrollü olarak izin veriliyor. Muhabirler fotoğraf ve görüntü alabilmek için hastane girişinde bekliyor.

* * * *

Yıllar önce Mamak Cezaevi'nde yatarken yazdığı şiirdeki gibi veda etti milletine..."Beton çok soğuk, üşüyorum" demişti şiirinde. 2 bin 200 metre yukarda soğuk ve tipi altında yine şiirinde olduğu gibi üşüyerek gitti ulaşmak istediği sonsuzluğun sahibine. Tıpkı şiirinde dediği gibi:

"Ben sonsuzluğu düşünüyorum

Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum

Durun kapanmayın pencerelerim

Güneşimi kapatmayın

Beton çok soğuk, üşüyorum.

Allah rahmet eylesin, Mekanın Cennet olsun "Muhsin Başkan".

http://askimakber.blogcu.com

2:( Geri: TÜRKİYE'NİN BAŞI SAĞOLSUN. Paz Mart 29, 2009 11:09 pm

uyanangenclik

uyanangenclik
MD 1.Mertebe
MD 1.Mertebe

Rabbim tahsiratını affetsin.
Ruhu şad olsun.

Mekanı cennet olsun...

http://www.uyanangenclik.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]