Mnela'nın Denizi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mnela'nın Denizi

Yaradanına sevdalı yürekler...

Dareyn Dergisi 31. Sayı Yayında!

Allah'ın kahretmediğini görüp şaşırma!
Mühlet verdiğini düşün ve ürper!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sevmek az bilenin işidir...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sevmek az bilenin işidir... Empty Sevmek az bilenin işidir... Cuma Haz. 12, 2009 3:33 pm

SideLya

SideLya
Bronz Üye

Bronz Üye

Sevmek az bilenin işidir... Ab
Sevmek az bilenin işidir... Ne kadar az şey biliyorsan o kadar çok seversin. Ben çok şey biliyorum senin hakkında. Bilgim çoğaldıkça sevgim azalıyor.

Bazen öyle bilgiler vardır, bazen öyle şeyler bilirsin ki söylemek yanlıştır ama söylememek daha da yanlış. Sussan doğru olmaz konuşsan olmaz. Kendi kendine bile söylesen artık eskisi gibi olamazsın, kendine söylemezsen hiç susamazsın. Öyle bilgilerdir ki, öğrendiğin anda sen artık o bilgiye sahip değilsindir, o bilgi sana sahiptir. Sussan yanlış, konuşsan yanlış..

Ben senin roman kahramanın değilim ki, senin istediğin gibi yaşayayım, senin istediklerini bilip, istediklerini unutayım. Ben senin roman kahramanın değilim ki, hep istediğin soruları sorup istediğin cevabı vereyim. Kontrolünde olamıyorum her saniye, istemediğin şeyleri de biliyorum ve bildikçe azalıyorum. Az bilenin işiymiş sevmek, ben öğrendikçe acı çekiyorum?.

Cihan Yavuz

http://askimakber.blogcu.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]