Mnela'nın Denizi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mnela'nın Denizi

Yaradanına sevdalı yürekler...

Dareyn Dergisi 31. Sayı Yayında!

Allah'ın kahretmediğini görüp şaşırma!
Mühlet verdiğini düşün ve ürper!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

McAfee Total Protection2008 Türkçe Tam sürüm

+31
musembo
mezarci
kingdomofs12
tutuqlu
jckl_tr
orkun84
xmikox
burhaan
necati
uurmeltem
the_flo
sarsilmaz79
adem15
merten26
199441
hayel
alirasit
erkinnn
ARMAN__
sifida
volkan306
saw28
sezar024
tk14turgut
BUTRAGUENO
the_is
ffffffffff
vusl@t
cyber-rose
mustafa66750
Elam
35 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Elam

Elam
Yönetici

Yönetici

McAfee Total Protection2008 On İkisi Bir Arada Engelleme ve Koruma
• Güvenli Arama, Güvenli Gezinme. McAfee® SiteAdvisor™ çevrimiçi tehditlerden uzak durmanıza yardımcı olmak için web sitelerine derecelendirmeler ekler.
• Ev Lisansı Abonelik Hizmeti. En son yazılım özelliklerini ve tehdit güncelleştirmelerini otomatik olarak aktarır ve tüm bilgisayarlarınız için güvenlik aboneliklerini kolayca yönetmenize olanak verir.
• Virüsleri Durdurur. Virüsleri engeller ve kaldırır, hatta onları bilgisayarınıza girmeden durdurur.
• Korsanları Durdurur. Bilgisayarınızı korsanlardan korur ve gizler.
• Casus Yazılımı Engeller. Bilgisayarınıza yüklenmeden önce casus yazılımları engeller ve mevcut casus yazılımları kaldırır.
• Bilgisayar Sağlığını Geliştirir. Bilgisayarınızın sağlıklı ve güvenli kalması için gereksiz şeyleri temizler.
• Kimliğinizi Korur. Kimliğinizi çevrimiçi dolandırıcılıktan ve kimlik hırsızlarından korur.
• Spam ve E-posta Aldatmacalarını Engeller. Sizi önemsiz e-postalardan korur.
• Çevrimiçi Ortamda Çocukları Korur. Saldırgan içerikleri, resimleri ve web sitelerini filtreler.
• Dosyaları Yedekler ve Geri Yükler. Fotoğraflarınızı, müziğinizi ve önemli dosyalarınızı korumak için otomatik yedekleme ve tek tıklatmayla geri yükleme.
• Ev Ağı Koruması. Tüm ağınızdaki bilgisayarlarda güvenlik açıkları olup olmadığını izler, dosya ve yazıcıları kolayca paylaşmanızı sağlar.
• SiteAdvisor Plus. Güvenlik derecelendirmelerini, e-posta ve anlık iletileri kapsayacak şekilde genişletir ve bilgisayarınızı tehlikeli web sitelerinden etkin şekilde korur.
Ek Yararlar
• Sizin İçin Yeniden Tasarlandı. Yeni McAfee® SecurityCenter™'ı kullanarak bilgisayarınızı tarayın, güncelleştirmeleri denetleyin ve güvenlik ayarlarınızı yapılandırın. Bu önemli ve kullanımı kolay program, bilgisayarınızın güvenlik bilgilerine tek tıklatmayla erişebilmenizi sağlar.
• Her Zaman Açık, Her Zaman Korumada. McAfee® Avert® Labs tarafından sağlanan 7/24 virüs ve tehdit koruması, dünya çapındaki virüs etkinliklerini sürekli olarak izler, anında virüsten koruma ve kaldırma çözümleri sağlar.
• Her Zaman Yükseltir, Her Zaman Kendini Güncelleştirir. Günlük güncelleştirmeler otomatik olarak yüklenir. Yeni sürümler çıktığında, aboneliğiniz boyunca bunları ücretsiz olarak otomatik bir biçimde edinerek her zaman en güncel korumaya sahip olduğunuzdan emin olursunuz.
• Kullanışlı, Sürekli Koruma. McAfee, McAfee korumanızı güncel tutmak için değişik yenileme seçenekleri sunar.

program fulldur sadece bilgisayarınıza kurun DENEYİN PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ.MACCAFE ile KASPERSKY yi aynı anda kurulu kullanabilirsiniz.BEN KULLANIYORUM. AMA SADECE İKİSİ.

[Link'i görebilmeniz için ÜYE OLMANIZ üye iseniz MESAJ ATMANIZ gerekmektedir!]

http://mnelam.blogcu.com

mustafa66750

Üye
Üye

teşekkürler aga

cyber-rose

cyber-rose
Yardımcılar

Yardımcılar

mustafa66750 demiş ki:teşekkürler aga

aga?? Laughing